Specjalista ds. Kadr i Płac

Wrocław, dolnośląskie

Dekra Praca Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• Samodzielne prowadzenie procesu kadrowo – płacowego dla pracowników wewnętrznych firmy

• Przygotowywanie dokumentów związanych z rozpoczęciem i zakończeniem stosunku pracy, prowadzenie akt osobowych

• Rozliczanie czasu pracy, zwolnień lekarskich, urlopów, godzin nadliczbowych i innych

• Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac

• Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

• Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US, PIP)

Czego oczekujemy?

• Wyższego wykształcenia

• Min. 3-letniego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

• Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych

• Umiejętności sporządzania deklaracji ZUS I PIT

• Znajomości języka angielskiego min. na poziomie B1

• Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel)

• Dobrej organizacji pracy własnej, skrupulatności, odpowiedzialności

• Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole

Oferujemy :

• Pracę na samodzielnym stanowisku

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Benefity w postaci prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport

• Stały kontakt ze środowiskiem międzynarodowym

• Dynamiczną pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów

Wymagania

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która obecnie działa w ponad 20... krajach, zatrudniając łącznie ponad 17.000 pracowników.
DEKRA Praca Sp. z o.o należy do Dekra Arbeit GmbH z siedzibą w Stuttgarcie – jednego z liderów na międzynarodowym rynku HR posiadając 112 oddziałów działających na terenie Europy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Ubezpieczenia