Specjalista ds. Kadr i Płac

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 0020770
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

- sporządzanie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej dla pracowników oddelegowanych do pracy w krajach UE,
- ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,
- sporządzanie zgłoszeń do ZUS,
- przygotowywanie wniosków o wydanie zaświadczeń A-1,
- wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
- sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów (GUS, PFRON),
- prowadzenie korespondencji z komornikami,
- współpraca z innymi działami w zakresie zatrudniania pracowników i przebiegu ich zatrudnienia,
- sporządzanie różnego rodzaju zestawień na potrzeby kadry zarządzającej.

Oczekiwania:

- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
- znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych,
- znajomość zasad delegowania do pracy w krajach UE,
- minimum rok doświadczenia w pracy w Dziale Kadr i Płac w zakresie delegowania transgranicznego,
- bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferta:

- stabilną pracę na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- prywatną opiekę medyczną,
- dofinansowanie do karty Benefit- MultiSport,
- możliwość rozwoju zawodowego
- pracę w przyjaznym i kreatywnym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.