Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/08/2018.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Wrocław, dolnośląskie

HR Work Force Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

HR Work Force ( APT 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. W odpowiedzi na potrzeby rynku, przygotowujemy indywidualne rozwiązania z zakresu outsourcingu personalnego. Staramy się sprostać wysokim wymaganiom wszystkich klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych.

W chwili obecnej poszukujemy do swojej siedziby głównej we Wrocławiu pracownika na stanowisko:

                                      Specjalisty ds. Kadr i Płac

Obowiązki na stanowisku:

- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy

- prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami

- sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, itp.)

- dokonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.)

- obsługa płacowa pracowników tymczasowych (sporządzanie i rozliczanie list płac, przygotowanie danych do przelewów, wystawianie zaświadczeń)

- sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS

- współpraca ze specjalistą z zakresu BHP oraz zewnętrzną księgowością

- raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych

Oferujemy:

- praca w młodym i dynamicznym zespole

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin

- możliwość rozwoju zawodowego

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie

- po okresie próbnym dofinansowanie do karty Multisport

Wymagania

- ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

- praktyczna znajomości zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę tymczasową, jak i umów zleceń

- doświadczenie w rozliczanie czasu pracy

- min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą

w zakresie kadr i płac

- rozliczanie podróży służbowej

- dobra znajomość programu PŁATNIK

- bardzo dobra znajomość Excela

- znajomość programu R2Płatnik i/lub Gratyfikant będzie dodatkowym atutem

- wykształcenie wyższe

- bardzo dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności

- wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność

- umiejętność pracy pod presją czasu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku... pośrednictwa pracy.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja