Specjalista ds. Kadr i Płac

Beetsma Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zadania na stanowisku:

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków, ewidencja czasu pracy,
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w programie Płatnik,
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego Enova,
  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie,
  • Przygotowywanie przelewów.

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata,
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy,
  • Dobra znajomość j.angielskiego,
  • Dobra znajomość programu Płatnik oraz systemów HR, preferowany system Enova,
  • Rzetelność,
  • Terminowość.

Nasza oferta:

  • Praca w wewnętrznym dziale HR w przyjaznej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur działu,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, teatru itp.).

Prezentacja firmy

Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest częścią międzynarodowego holdingu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja