Specjalista ds. kadr i płac

Juwentus

Warszawa, mazowieckie

Juwentus

Miejsce pracy: Warszawa
Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.
W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie zespołu w zakresie przygotowywania listy płac i naliczania wynagrodzeń
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • rozliczani oraz ewidencja czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia)
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • monitorowanie ważności badań lekarskich oraz szkoleń BHP
  • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi: US, ZUS, kancelarie komornicze itp.
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, wynagrodzeniu oraz innych dokumentów związanych z zatrudnieniem
  • obsługa umów zlecenie

WYMAGANIA:

  • znajomość zagadnień związanych z obszarem kadrowo-płacowym i prawem pracy
  • znajomość obsługi pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość programu Softlab
  • rzetelność, systematyczność i konsekwencja w realizowaniu powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:

  • pełnoetatowe i stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet opieki medycznej
  • lokalizacja Warszawa Ursynów ul: Poloneza
  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy, życzliwość
  • możliwość awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Juwentus