Specjalista ds. kadr i płac

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonego Specjalisty/ki ds. kadr i płac, który dołączy do kilkuosobowego zespołu w Warszawie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest lider na rynku w Polsce, wykorzystujący w swojej działalności nowoczesne rozwiązania technologiczne bazujące na gazie płynnym.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe wsparcie kadrowo-płacowe pracowników i zleceniobiorców
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym
  • Monitorowanie absencji i ewidencji czasu pracy (pracownicy miesięczni, i godzinowi w systemach równoważnym i podstawowym, czas pracy kierowców)
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów placowych i statystycznych
  • Obsługa klienta wewnętrznego
  • Współpraca z zewnętrznym partnerem w zakresie obsługi kadrowo-płacowej

Profil kandydata

  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku specjalistycznym/eksperckim z branży energetycznej, przemysłowej
  • Doświadczenie związane z zatrudnianiem w warunkach szczególnych
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych: TETA Constellation
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B2
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina

Mile widziane

  • Znajomość systemów Workday oraz Luminium

Oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Praca w dogodnej lokalizacji
  • Karta lunchowa
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page