Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Od: Centrum Doradztwa Biznesowego Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy:

Kompleksowe, wysokiej jakości i efektywne prowadzenie spraw kadrowo – płacowych Klientów naszej firmy, doradztwo z zakresu kadr i płac dla Klientów.

Opis Stanowiska:

  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników dla firm zatrudniających od 5 do 300 pracowników;
  • Przygotowywanie wymaganej przepisami prawa pracy dokumentacji kadrowej i płacowej;
  • Sporządzanie i wysyłanie miesięcznych oraz rocznych deklaracji i informacji do ZUS, US, PFRON oraz GUS;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami Firmy;
  • Współpraca z odpowiednimi urzędami i instytucjami w ramach powierzonego zakresu obowiązków;
  • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne i dla Klientów;
  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę własną i w zespole;
  • Poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających współpracę z Klientami;
  • Wdrażanie nowoczesnych narzędzi zwiększających efektywność pracy.

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac (wymagane doświadczenie w outsourcingu kadrowo-płacowym);
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, w szczególności zasad naliczania wynagrodzeń i ekwiwalentów urlopowych oraz ustalania podstaw wymiaru zasiłków chorobowych;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności programu EXCEL oraz programu Sage Symfonia One Payroll;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (w piśmie i w mowie)
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, zarządzanie, inne pokrewne;
  • Skrupulatność, terminowość, samodzielność, dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista, nastawienie na rozwiązywanie problemów, otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Doskonałą lokalizację (Stare Miasto).
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how,
  • Atmosferę współpracy,
  • Umowę o pracę, samozatrudnienie
  • Nowoczesne narzędzia pracy.