Specjalista ds. kadr i płac

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Praga

Nr referencyjny: KP/B/2019

Zakres obowiązków:

• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, GUS, PFRON;

• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;

• Naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa i kontrola wyników ich naliczania;

• Przyjmowanie dokumentów i organizacja obiegu dokumentów Klienta.

Wymagamy:

• 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w biurze rachunkowym);

• Znajomość programu Płatnik oraz programu Symfonia;

• Język angielski w stopniu komunikatywnym;

• Samodzielność w działaniu;

• Dobra organizacja.

Oferujemy:

• Pracę w przyjaznym zespole;

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Możliwość rozwoju kompetencji;

• Godziny pracy: 9:00 – 17:00;

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.