Specjalista ds. Kadr i Płac

Gefco Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie), logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WAW/HR/10/2018

Główne zadania

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy (rozliczanie czasu pracy, urlopy, absencje, zwolnienia)
  • Przygotowywanie danych do naliczeń wynagrodzeń (nadgodziny, premie, dodatki zasiłki, potrącenia etc.)
  • Przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • Przygotowywanie oraz analiza raportów kadrowo - płacowych dla kierowników oraz działu księgowości i kontrolingu
  • Wprowadzanie danych personalnych do systemu HR-owego
  • Koordynowanie obsługi ZFŚS oraz innych benefitów pozapłacowych
  • Współpraca z firmą zewnętrzną prowadzącą obsługę kadrowo-płacową
  • Współpraca z działami wewnątrz firmy
  • Współpraca w opracowywaniu i uaktualnianiu wewnętrznych regulaminów, procedur, instrukcji

Profil Kandydata

  • Minimum 2 - letnie doświadczenie w zakresie administracji kadrowo-płacowej
  • Praca w międzynarodowej firmie o rozproszonej strukturze zatrudniających powyżej 150 osób
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy (w tym czasu pracy), zagadnień kadrowych i ubezpieczeń społecznych, pdof, umów cywilnoprawnych, RODO
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Umiejętność analizowania danych
  • Znajomość programów dotyczących rozliczania czasu pracy
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego TETA,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, dokładność i systematyczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego reagowania

Kandydatom oferujemy

  • Ciekawą dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system wynagradzania
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie dla pracownika i rodziny)
  • System benefitów: karta Multisport, bilety do kina, teatru, imprez kulturalnych, system rabatowy
  • Bony świąteczne dla pracownika i jego dzieci
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • „Owocowe” wtorki”

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku „Aplikuj”.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny integrator logistyczny, które... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja