Elavon provides businesses with one of the most secure, cost effective and comprehensive card payment processing services available on the market today. We are wholly owned by US Bancorp, the fifth largest financial holding in the United States of America. Elavon is a top 5 Acquirer in the European market place, with a significant presence in Ireland, the UK, Germany, Norway, Poland, Spain, Mexico, Brazil and USA. At Elavon we encourage employees to grow professionally and be challenged by a leader in the payments industry. We are looking for team members to help drive our growth. Above all, we look for people who are dedicated to providing value and superior service to our customers, to our shareholders and to our communities. Come join us.

For more details about us please see our web site: www.elavon.com
Elavon Financial Services Limited Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac

Location: Warszawa

Główne zadania:

  • naliczanie listy płac dla grupy ponad 500 pracowników we współpracy ze spółką zewnętrzną (outsourcing);
  • aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • zarządzanie systemem ewidencji czasu pracy;
  • udzielanie wyjaśnień w kwestiach kadrowo-płacowych pracownikom spółki;
  • udzielanie wyjaśnień i odpowiedzi na zapytania instytucji zewnętrznych: ZUS, GUS, US, komornicy;
  • zarządzanie benefitami zgodnie z polityką spółki;
  • współpraca z działem księgowości;
  • przygotowywanie raportów i zestawień z zakresu kadry/płace na potrzeby spółki;
  • udział w wewnętrznych projektach firmowych.

Wymagania:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale kadrowo-płacowym (mile widziane doświadczenie w spółce zatrudniającej co najmniej 100 osób lub w spółce świadczącej usługi kadrowo-płacowe);
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych, przepisów dot. świadczeń w ubezpieczenia społecznych i zdrowotnego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym środowisku;
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office;
  • mile widziana znajomość systemu PeopleSoft;
  • dokładność, rzetelność, umiejętność pracy pod presją;
  • wysokie zdolności organizacyjne (organizacja własnego czasu pracy);
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, chęć do poszerzania wiedzy i umiejętności.

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w jednej z najszybciej rozwijających się branż w Polsce;
  • Bogaty pakiet benefitów: opieka medyczna (z opieką stomatologiczną), ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, kursy językowe;
  • Jasną ścieżkę awansu i możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w stałym kontakcie z językami obcymi;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole nastawionym na współpracę.
Please apply with the button on the right side of this job offer.