Specjalista ds. kadr i płac

Grupa Ideal

Warszawa, mazowieckie

Grupa Ideal
IDEAL PFLEGE jesteśmy polską spółką, specjalizujemy się w rekrutacji opiekunek dla osób starszych. Łączymy podopiecznych z opiekunami w Polsce i Niemczech. Należymy do grupy spółek IDEAL działających o obszarze Rekrutacji, Doradztwa i Outsourcingu procesów i usług.

IDEAL WORK to marka skoncentrowana na realizacji usług doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Nasza Idea to innowacyjność, nieszablonowość i nowoczesne rozwiązania.

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego Zespołu Kadr i Płac poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

realny wpływ na kształtowanie firmy przestrzeń do realizacji własnych pomysłów - również międzynarodowych szkolenia i programy rozwojowe dodatkowe benefity, o których chętnie opowiadamy podczas spotkania rekrutacyjnego

Opis stanowiska:

  • sporządzanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców oddelegowanych do pracy za granicą
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, PIT, zestawień na potrzeby GUS
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników
  • obsługa systemu kadrowo-płacowego R2PłatnikPRO
  • sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych
  • śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy i wynagrodzeń
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane doświadczanie w obsłudze pracowników Agencji Pracy Tymczasowej oraz oddelegowanych do pracy za granicą
  • atutem będzie znajomość programu kadrowo-płacowego R2płatnikPRO
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Karta Multisport
  • Kurs języka angielskiego
"Rozumiemy jak ważne jest wynagrodzenie za wykonywaną pracę, ale wiemy również od naszych opiekunek i opiekunów jak bardzo doceniają oferowane przez nas bezpieczeństwo, ochronę i dopasowanie ofert pracy do ich indywidualnych preferencji"
Andrzej Specjalista ds. Rekrutacji .
Grupa Ideal