Specjalista ds. Kadr i Płac

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Globalna korporacja poszukuje doświadczonej osoby z dobrą znajomością języka angielskiego na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Nadzór nad prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej (urlopy, zmiany w statusie zatrudnienia etc)
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i firmą payrollową
  • Przygotowywanie dokumentacji kadrowej (w tym umów o prace i umów-zleceń)
  • Przygotowywanie danych do listy płac z uwzględnieniem wszystkich zmian i naliczeń związanych z benefitami pracowniczymi (w tym: urlopy, zwolnienia, zmiany etatów, wynagrodzeń, godziny nadliczbowe etc.)
  • Kompleksowe prowadzenie akt osobowych
  • Kontrola terminowości dostarczenia wymaganej dokumentacji przez pracowników i dbałość o sprawny obieg dokumentacji pracowniczej w firmie
  • Weryfikacja i korekta zgodności danych w systemach HR
  • Monitorowanie statusu szkoleń BHP oraz monitorowanie i wystawianie skierowań na badania lekarskie (wstępne, okresowe)
  • Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników w tym gównie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach
  • Wsparcie merytoryczne z zakresu kadr i płac dla zespołu HR i pracowników firmy
  • Aktualizacja dokumentacji pracowniczej zgodnie ze zmianami w prawie pracy

Wymagania:

  • Co najmniej 2-3 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (doświadczenie zawodowe w firmie outsourcingu kadrowo-płacowego lub biurze rachunkowym mile widziane)
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, w tym ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych
  • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów kadrowo-płacowych
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Liczne benefity i dodatki finansowe
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.