Specjalista ds. Kadr i Płac

McFarlane Kynn Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);
  • Sporządzanie umów cywilnoprawnych (umowy o dzieło, umowy zlecenie);
  • Sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;
  • Rozliczanie delegacji pracowniczych;
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych;
  • Praktyczna znajomości zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych;
  • Doświadczenie nabyte w firmie logistycznej będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość MS Office, programu Płatnik;
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy;
  • Nastawienie na współpracę w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, multisport),
  • Zdobycie cennego doświadczenia w realizacji projektów również międzynarodowych,
  • Dobrą atmosferę w miejscu pracy.

Prezentacja firmy

McFarlane Kynn - Executive Search<br/>Jesteśmy jedną z najlepiej ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa