Specjalista ds. kadr i płac

Jobs Plus HR Sp. z o.o

Warszawa (Wola), mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Nazywamy się Jobs+, na co dzień łączymy naszych klientów z kandydatami w duchu przyjaznej rekrutacji. Dziś szukamy Specjalisty ds. kadr i płac dla biura rachunkowego z 20-letnim doświadczeniem na rynku, które poszerza swój obecny zespół.

Nasz Klient oferuje kompleksowe usługi księgowe, doradztwo podatkowe, prowadzi obsługę kadrowo-płacową dla firm i osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą. Jeśli możesz pochwalić się pierwszym doświadczeniem w obsłudze kadr i płac, to ta oferta może Cię zainteresować. Dołączysz do zgranego zespołu liczącego ok. 14 pracowników.

Lokalizacja: Warszawa (Wola, ul. Leszno)

Jakie zadania chcielibyśmy Ci powierzyć?

• prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);

• sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych, wypowiedzeń umów o pracę

• sporządzanie list płac

• rozliczanie umów o dzieło i umów zlecenie

• sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON, PPK

• sporządzanie planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych, ewidencja zwolnień lekarskich

• nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników, szkoleniami z zakresu BHP

• wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

• udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

• sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów

• sporządzanie przelewów na wynagrodzenia, ZUS, Pit4 na platformie odpowiedniego banków

• sporządzanie RP7, dokumentacji do emerytury

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy?

• doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok

• aktualnej wiedzy dotyczącej zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych PFRON, ZUS i prawa pracy

• samodzielności, skrupulatności, odpowiedzialności

• dobrej organizacji czasu pracy

• znajomość systemu Optima, Enova będzie dodatkowym atutem

• znajomość j. angielskiego – mile widziana

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat bezpośrednio z firmą

• pracę w kameralnym oraz zgranym zespole

• pracę w dogodnej lokalizacji (rejon warszawskiej Woli)

• opiekę medyczną Enel-med

• szkolenie stanowiskowe

• premię roczną

• szybki proces rekrutacyjny: rozmowa telefoniczna + spotkanie

Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij do nas swoje CV i daj nam się poznać.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 22772.

Prezentacja firmy

Nazywamy się Jobs Plus HR, wspieramy pracodawców w pozyskiwaniu najlepsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja