Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych i szkoleń;
  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia - świadectw pracy, umów, aneksów, wypowiedzeń;
  • Sporządzanie list płac z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Rozliczanie składek ZUS (w tym korekt), przygotowywanie deklaracji i raportów rozliczeniowych do ZUS, obsługa dokumentów zgłoszeniowych ZUS;
  • Obsługa programu Płatnik;
  • Obliczanie i pobieranie podatku dochodowego od osób fizycznych i sporządzanie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o PDOF;
  • Przygotowywanie raportów GUS;
  • Osługa PFRON.

Wymagania:

  • Wiedza merytoryczna i praktyczna z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o PDOF;
  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (udokumentowane);
  • Umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego TETA będzie dodatkowym atutem;
  • Praktyczne umiejętności w zakresie obsługi programu Płatnik (zgłoszenia/wyrejestrowania, rozliczenia, korekty);
  • Umiejętność obsługi oprogramowania MS Office oraz poczty elektronicznej;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Terminowość, skrupulatność, zaangażowanie;
  • Mile widziane ukończone studia o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej firmie inżynierskiej;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Aplikacje prosimy przesyłać wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat