Specjalista ds. Kadr i Płac

Boryszew HR Service

Toruń, kujawsko-pomorskie

Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew. Specjalizujemy się w rekrutacji i użyczaniu pracowników zarówno na rynek polski jak i niemiecki. Naszym pracownikom oferujemy godziwe i uczciwe warunki pracy oraz płacy, ponadto dbamy o ich kompleksowa obsługę od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia pracy.
Obecnie poszukujemy dla jednego z naszych klientów osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentów dotyczących nawiązywania i rozwiązywania stosunków pracy oraz umów cywilno-prawnych, prowadzenie akt osobowych, obsługa procesów dotyczących płac w zakresie naliczania wynagrodzeń pracowników tymczasowych oraz pracowników delegowanych do pracy za granicą,
  • obsługa procesów dotyczących płac w zakresie naliczania wynagrodzeń dla pracowników obsługiwanych podmiotów, pracowników tymczasowych oraz pracowników delegowanych do pracy za granicą,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie wymaganych dokumentów oraz naliczania zobowiązań (m. in. ZUS, GUS, PFRON, US),
  • obsługa pracowników obsługiwanych podmiotów w zakresie spraw objętych regulaminem ZFSŚ.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • dobra znajomość programów Enova, Płatnik oraz pakietu Ms Office ( w szczególności Excel),
  • doświadczenie w obsłudze kadrowo- płacowej kilku spółek jednocześnie,
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizowania pracy,
  • orientacja na klienta oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • miłą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zainteresowane osoby prosimy do przesłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.