Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/22/1417

Obowiązki:

Bieżące prowadzenie i aktualizowanie akt osobowych. Prowadzenie bieżących  spraw osobowych pracowników (wymiary wynagrodzeń, awans zawodowy nauczycieli, dodatki motywacyjne, nagrody, premie, nagrody jubileuszowe, wydawanie świadectw pracy, sporządzanie zaświadczeń  itp.). Sporządzanie list płac, obsługa PPK. Terminowe kierowanie pracowników na badania okresowe i szkolenia bhp. Kompletowanie wszelkiej dokumentacji dla nowo przyjętych pracowników. Obsługa ZUS w przypisanym zakresie. Sporządzenie sprawozdań do GUS, Sporządzanie sprawozdań do jednostki nadzorującej. Obsługa programu kadry płace - Vulcan. Wprowadzanie danych do Systemu Informacji Oświatowej. Przygotowywanie akt osobowych do archiwum. Wykonywanie innych prac dotyczących  funkcjonowania placówki zleconych przez dyrektora.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : wykształcenie ekonomiczne wyższe pierwszego lub drugiego stopnia  w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym i co najmniej 4-letni staż pracy o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku, średnie ekonomiczne i co najmniej 5 letni staż pracy o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku

Miejsce pracy: KABLOWA 14, 70-895 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV NA E-MAIL

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2022
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy