Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

• samodzielnie naliczanie wynagrodzeń pracownikom
• sporządzanie i prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo- płacowej
• zarządzanie danymi w systemie Enova
• współpraca z GUS, ZUS, US

Wymagania:

• minimum 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo- płacową pracowników
• praktyczna wiedza i znajomość zagadnień płac, prawa pracy, ubezpieczeń i podatków
• znajomość systemu kadrowo-płacowego Enova
• mile widziane doświadczenie w agencji zatrudnienia

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
• prywatną opiekę medyczną lub kartę Benefit Multisport
• pracę w agencji zatrudnienia o ugruntowanej pozycji na rynku w przyjaznej atmosferze

Aplikuj, czekamy na Ciebie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy