Specjalista ds. kadr i płac

Stella Sp.zo.o.

Skierniewice, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma Stella Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach

poszukuje do pracy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- sporządzanie umów o pracę, o dzieło, zleceń
- prowadzenie akt osobowych oraz wszelkich spraw kadrowych pracowników
- sporządzanie list płac
- sporządzanie dokumentów rozliczeniowych do instytucji takich jak: ZUS, PFRON oraz US

Wymagania

ymagania:

- wykształcenie wyższe
- co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- bardzo dobra znajomość prawa pracy, ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
- znajomość programu Płatnik (znajomość programu CDN Optima mile widziana)
- dobra organizacja pracy: sumienność, komunikatywność, dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse