Opis stanowiska pracy

Firma PARKIETY G.J. sp. z o.o. spółka komandytowa zatrudni:

Specjalista ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Gorzewo 4 , 64-630 Ryczywół

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa w zakresie umów o pracę oraz cywilno-prawnych
  • Znajomość zasad zatrudniania i rozliczania cudzoziemców (głównie z Ukrainy)
  • Naliczanie wynagrodzeń i świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej związanej z przebiegiem stosunku pracy
  • Prowadzenie dokumentacji płacowej, sporządzanie list płac, raportów itp.
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, GUS oraz PFRON
  • Organizacja oraz kontrola terminowości badań lekarskich oraz szkoleń BHP pracowników
  • Administrowanie danymi w systemie kadrowo-płacowym

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz naliczania wynagrodzeń
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik
  • Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Dokładność, sumienność, pracowitość

Oferujemy:

  • Stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferty przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Firma Parkiety G. J. zajmuje się produkcją podłóg z różnych gatun... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa