Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2018.

Specjalista ds. kadr i płac

Ożarów Mazowiecki k. Warszawa, mazowieckie

Pro-Flex S.A.

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy i wewnętrznymi regulacjami.
- Bieżąca obsługa kadrowa pracowników Spółki – od zatrudnienia do zwolnienia.
- Prawidłowe obliczanie wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń wynikających z nawiązanego stosunku pracy oraz sporządzanie list płac.
- Obsługa programu „Płatnik” w zakresie sporządzania deklaracji zgłoszeniowych oraz deklaracji rozliczeniowych.
- Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Spółki oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS).
- Współpraca ze Specjalistą ds. BHP.
- Sporządzanie rocznych planów szkoleń.
- Inne bieżące zadania z zakresu kadr i płac.

Wymagania

- Doświadczenia na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
- Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr i płac.
- Doświadczenia w obsłudze systemów kadrowo-płacowych.
- Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.
- Skrupulatności i dbałości o szczegóły.
- Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu

Pro-Flex S.A. została założona w 2007 roku w Ożarowie Mazowieckim. Specjalizuje się w... usługowym zadruku folii. Oferuje etykiety i nadruk fleksograficzny opakowań mono i wielowarstwowych.
Nadrzędnym celem firmy jest spełnienie wymagań Klientów dotyczących jakości druku i zagwarantowanie bezpieczeństwa higienicznego oferowanych opakowań. Klienci firmy mogą również liczyć na profesjonalne doradztwo
w zakresie właściwego doboru struktury opakowań wielowarstwowych (laminatów) dla poszczególnych rodzajów pakowanych produktów.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca HR / Kadry / Rekrutacja , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa