Specjalista ds. Kadr i Płac

FallWork Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Dla naszego Klienta dużej firmy produkcyjnej szukamy obecnie:

Lokalizacja powiat nowodworski

Zadania:

bieżące prowadzenie dokumentacji pracowniczej

nadzór nad dokumentami kadrowymi

ewidencja danych w systemie kadrowo – płacowym

poprawne przygotowanie ewidencji czasu pracy (harmonogramy i grafiki), urlopy etc.

naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac różne typy umów

sporządzanie dokumentacji dla potrzeb ZUS, GUS, US i PFRON,

przygotowywanie raportów kadrowo – płacowych,

sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań na potrzeby Centrali

wsparcie kadry kierowniczej i bieżące doradztwo związane z Prawem Pracy,

kontakt z pracownikami i sprawna obsługa w zakresie urlopów zaświadczeń etc.

sporządzanie deklaracji rocznych PIT oraz ZUS IMIR,

śledzenie przepisów dotyczących zagadnień Prawa Pracy.

zarządzanie funduszem socjalnym,

nadzór nad realizacją budżetu kosztów personalnych monitoring wskaźników etatów

współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej koordynacja bieżących zadań

Doświadczenie:

Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne

Praktyczne 2 lenie doświadczenie na w/w stanowisku

Znajomość zagadnień i procedur z zakresu kadrowo-płacowego

Znajomość obowiązujących przepisów kodeksu pracy

 Dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel

 znajomość obsługi programu Płatnik

Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyznaczania priorytetów;

Umiejętność pracy pod presją czasu;

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

Mile widziana znajomość programu kadrowo – płacowego Optima.

Oferujemy

zatrudnienie w wymiarze etatu

atrakcyjne wynagrodzenie

umowa o pracę

możliwość dalszego rozwoju w strukturach organizacji

ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny,

karta MultiSport,

bony świąteczne,

dofinansowanie do wczasów pod gruszą

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.

Nadsyłane dokumenty powinny zawierać klauzule:

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)  oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dołączonym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).