Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.

Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o. (nr certyfikatu 7037)

poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Od: Agencja Zatrudnienia DK Partner Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej około 300 pracowników
  • Sporządzanie i kontrola poprawności naliczeń list płac
  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji rozliczeniowej ZUS, deklaracji PIT, PEFRON
  • Ewidencjonowanie czasu pracy – kontrola i rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy)

Wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w pełnym zakresie obsługi kadrowo – płacowej
  • Znajomość Prawa Pracy, przepisów ZUS, PDOF
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dokładność i odpowiedzialność
  • Praktyczna znajomość programu kadrowo – płacowego Optima

Oferujemy:

  • Prace w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • Uczciwe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy

Dokumenty aplikacyjne (CV) wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.” oraz nr referencyjnym w tytule wiadomości prosimy przesłać poprzez przycsik "Aplikuj".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.