Contrain Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Od: Contrain Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź ul. 3 Maja 14a

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Zakres obowiązków:

• obsługa kadrowo-płacowa pracowników - prowadzenie akt osobowych,

• sporządzanie umów o pracę, dokumentów oraz innych zaświadczeń związanych z zatrudnieniem,

• sporządzanie i przekazywanie zgłoszeń, deklaracji ZUS oraz innych dokumentów związanych z ubezpieczeniami społecznymi,

• ewidencja czasu pracy pracowników (m.in.: rozliczanie czasu pracy, godzin nadliczbowych, urlopów, naliczanie wynagrodzeń),

• sporządzanie list płac,

• przygotowywanie raportów i sprawozdań dotyczących zatrudnienia i płac

Wymagania:

• dobra znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych,

• dobra znajomość pakietu MS Office,

• umiejętność pracy pod presją czasu oraz w środowisku zmiany,

• samodzielność i elastyczność w działaniu,

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów zaocznych

• mile widziana znajomość obsługi programu Płatnik, E-nova,

• dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B (czynne),

Oferujemy:

• stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• możliwość poznania zagadnień z zakresu prawa pracy holenderskiego i niemieckiego

• możliwość rozwoju i zdobycia nowych kompetencji,

• przyjazną atmosferę

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• stałe wynagrodzenie oraz system premiowy

• szkolenia branżowe i językowe

• dodatkowe benefity (np. karta MultiSport)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.