Specjalista ds. Kadr i Płac

Biuro Rachunkowe Magda

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Nasze biuro rachunkowe działa na terenie Leszna i Poznania od 2003 roku. Od początku działalności szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej, co doceniamy i z czego jesteśmy niezmiernie dumni. W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 64-100 Leszno, ul. Wojciecha Korfantego 12

Region: wielkopolskie

Co będzie w zakresie Twoich obowiązków?

  • Administrowanie sprawami pracowniczymi i prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy – urlopy, zwolnienia lekarskie itp.,
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  • Naliczanie i weryfikacja list płac,
  • Sporządzanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach,
  • Realizowanie zgłoszeń do ZUS,

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Wykształcenia kierunkowe (księgowość, ekonomia itp.)
  • Minimum roczne doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy, systematyczność,
  • Otwartości w kontaktach z ludźmi, kultury osobistej,
  • Odpowiedzialności i dokładności,
  • Znajomość programów: KsH, OBSP, KPiR - firmy Varico, Płatnik będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Dodatkowe benefity, m.in. grupowe ubezpieczenie na życie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę / umowę zlecenie / staż - do wyboru przez kandydata;

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Jednocześnie informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób. Więcej informacji o biurze:

www.biuromagda.com.pl

Preferowany kontakt mailowy.

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: specjalista ds. kadr i płac, kadrowy, kadrowa, kadry, płace, księgowość, ekonomia, ZUS, Excel, prawo pracy, ubezpieczenia społeczne, KsH, OBSP, KPiR, Varico, Płatnik

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja