SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

AGENCJA ZATRUDNIENIA HERSTER

LEGNICA, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Zatrudnienia HERSTER w związku z rozwojem własnych struktur poszukuje kandydatów na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: LEGNICA

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowników tymczasowych (teczki personalne, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy)
  • Sporządzanie list płac, naliczanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych;
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach
  • Kontakt z Klientami firmy, kandydatami i pracownikami tymczasowymi

WYMAGANIA:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
  • Znajomość MS Office i systemów kadrowo-płacowych
  • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy
  • Samodzielność, dokładność
  • Predyspozycje do pracy z ludźmi
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie za efektywność
  • Pracę w przyjemnej atmosferze
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Aplikacje przyjmujemy do wyczerpania oferty.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami spełniającymi w/w kryteria.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Prezentacja firmy

Agencja Zatrudnienia HERSTER to nieszablonowa firma z indywidualnym pode... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat