Opis stanowiska pracy

  • przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników, sporządzanie list płac
  • sporządzanie deklaracji i formularzy związanych z rozliczaniem wynagrodzeń
  • realizację zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US
  • dbanie o aktualizację danych personalnych pracowników
  • wystawianie zaświadczeń i dokumentów kadrowych

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w kadrach i płacach – min. 5 lat
  • znajomość prawa pracy
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • zdolności organizacyjne, dokładność, komunikatywność

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • samodzielność i odpowiedzialność w zakresie wykonywanych obowiązków
  • umiejętność współpracy w zespole

Jako Zakład Pracy Chronionej Zatrudniamy również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Prezentacja firmy

Od 1994 roku realizujemy usługi w zakresie techniczno - administr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa