Specjalista ds. kadr i płac

Apollo Film Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Apollo Film Sp. z o.o. poszukuje specjalisty ds kadr i płac.

Do obowiązków pracownika należeć będzie:

-samodzielne prowadzenie spraw pracowniczych

-prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie umów i innych dokumentów z zakresu prawa pracy, sporządzanie list płac

-obsługa systemu kadrowo-płacowego

-przygotowywanie raportów, analiz i zestawień na potrzeby firmy oraz instytucji zewnętrznych (np. GUS, PEFRON),

-bieżące monitorowanie zmian w przepisach

-rozliczanie czasu pracy

Oferujemy:

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

pracę na samodzielnym stanowisku

przyjazne środowisko pracy

system motywacyjny

praca od zaraz

Wymagania

-Bardzo dobrej znajomości prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych
-bardzo dobrego planowania i organizowania pracy własnej
-biegłej obsługi MS Office

Prezentacja firmy

Spółka Apollo Film koncentruje swoją działalność w czterech obszarach ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne, Praca Administracja biurowa