Specjalista ds. Kadr i Płac

Grupa Doradcza Promesa

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Konsorcjum firm szkoleniowo-doradczych - Grupa Doradcza Promesa i Centrum Szkoleniowe Masterlang poszukują osoby na stanowisko Specjalista ds. Kadr i Płac

do zadań tej osoby będzie należało m.in.:

- Naliczanie wynagrodzeń, tworzenie list płac
- Sporządzanie dokumentacji kadrowej oraz prowadzenie akt osobowych
- Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS w programie Płatnik
- Rejestrację danych kadrowych w systemie kadrowo-płacowym
- Prowadzenie dokumentacji zleceniobiorców oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe
• przynajmniej 2 lata pracy na podobnym stanowisku
• dobra znajomość programów Excel i Płatnik
• znajomość obowiązujących przepisów w szczególności prawa pracy, prawa cywilnego i ubezpieczeń społecznych
• dokładność, terminowość, systematyczność, dobra organizacja pracy
• mile widziana znajomość obsługi programów księgowych oraz przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych.

Oferujemy:
• długofalową współpracę z ogólnopolską firmą istniejącą od 20 lat, o ugruntowanej pozycji na rynku usług szkoleniowo-doradczych
• możliwość rozwoju zawodowego
• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w zakresie budżetowania i rozliczania projektów unijnych
• bieżący mentoring ze strony byłego, wieloletniego inspektora Urzędu Kontroli Skarbowej
• przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV i LM.

Prezentacja firmy

Lubimy to co robimy i znamy się na tym - duża część naszego zespo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa