Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy itp.) zgodnie z przepisami Prawa Pracy.
  • Rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy.
  • Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych.
  • Sporządzanie deklaracji do instytucji takich jak: ZUS, PFRON, GUS oraz Urząd Skarbowy.
  • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu spraw kadrowych oraz wynagrodzeń.
  • Monitorowanie ważności szkoleń BHP oraz badań lekarskich.
  • Tworzenie raportów, analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami w zakresie programu grupowych ubezpieczeń na życie, indywidualnych kont emerytalnych, programu Benefit System.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia w pełnej obsłudze kadrowo-płacowej
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przepisów PEFRON
  • dobra znajomość programu Płatnik, doświadczenie w pracy w systemach kadrowo-płacowych
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność pracy w zespole
  • inicjatywa i umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • bardzo dobra organizacja pracy (planowania zadań i ustalanie priorytetów)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o prace.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat