Specjalista ds. Kadr i Płac

Scanmed S.A.

Kraków, Armii Krajowej, małopolskie

SCANMED S.A.
będąc częścią międzynarodowej grupy medycznej Life Healthcare, jako jeden z największych dostawców usług medycznych w Polsce (41 placówek, 23 miasta, około 3200 pracowników) poszukuje talentów, partnerów do wspólnego kreowania rzeczywistości, ludzi z otwartą głową, których energię do działania ciężko okiełznać, a w wyzwaniach widzą perspektywę przygody.

Zapraszamy Cię do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, Armii Krajowej

Jeżeli:

  • wiążesz swoją karierę zawodową z twardym HR
  • min. 2 lata pracowałeś/aś na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac
  • dobrze czujesz się w zagadnieniach związanych z prawem pracy oraz ubezpieczeniami społecznymi
  • znasz programy Enova i Płatnik
  • sprawnie opracowujesz dane w Excelu
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu rozliczania czasu pracy
  • potrafisz prowadzić akta osobowe i przygotowywać dokumenty kadrowe
  • można się od Ciebie uczyć organizacji pracy oraz terminowości
  • jesteś osobą pracowitą i bierzesz odpowiedzialność za powierzone cele

Zostań częścią naszego zespołu!

Twoje zadania:

  • pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników Grupy Scanmed

Jako kandydat na Twojego pracodawcę oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze
  • dużą samodzielność w działaniu i wpływ na kształtowanie procesów kadrowo płacowych
  • możliwość systematycznego podnoszenia kompetencji i wszechstronnego poszerzania swojej wiedzy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet dodatkowych benefitów
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość nauki język angielskiego w godzinach pracy
  • zniżki na ofertę Scanmed
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.