Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika do Działu Kadr i Płac.

Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby będzie należało:

- przygotowywanie list płac
- naliczanie rachunków do umów
- weryfikacja i rozliczanie czasu pracy pracowników
- przygotowywanie deklaracji ZUS
- przygotowywanie dokumentacji pracowniczej - obsługa kadrowa

Wymagania

- znajomość przepisów ZUS (rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków),
- znajomość przepisów dot. podatku PIT (płatnik),
- umiejętność przygotowywania list płac, prowadzenia dokumentacji kadrowej, - umiejętność rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków,
- umiejętność obsługi programu Płatnik, mile widziana znajomość programu Gratyfikant
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Gwarantujemy:

- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- atrakcyjny system wynagradzania
- szkolenia

Prezentacja firmy

Kancelaria-Finansowo-Księgowa EXPERT Sp. zo.o prowadzi działania ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja