Specjalista ds. kadr i płac

Work Service S.A.

Katowice, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Katowice

Zadania na stanowisku:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy;
  • rozliczanie czasu pracy oraz naliczanie wynagrodzeń pracowników;
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi – Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy, Komornik;
  • kontakt z Pracownikiem oraz Klientem;
  • raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych;
  • dbanie o utrzymanie wysokiego poziomu jakości świadczonych usług.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • • minimum średniego wykształcenia;
  • doświadczenie min. 2 lata na stanowisku związanym z zakresem kadrowo-płacowym;
  • wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń;
  • dobra znajomość programu MS Excell;
  •  umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • odpowiedzialność oraz wysoka kultura osobista;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej.

Wybranym Kandydatom oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;

• pracę w otwartym i zgranym zespole;

• swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;

• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

• dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów;

• firma przyjazna Osobom Niepełnosprawnym i Osobom 50+.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.