Specjalista ds. Kadr i Płac

Gi Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

• Sporządzanie list płac dla pracowników etatowych, pracowników tymczasowych, zleceniobiorców
• Sporządzanie dokumentów płacowych (zaświadczenia o zarobkach, Z-3, RP-7, PIT-11, itd.)
• Korespondencja z ZUS, US, kancelariami komorniczymi i innymi instytucjami niezbędna w zakresie obsługi kadrowo-płacowej
• Wsparcie w zakresie kadrowo-płacowym pracownikom biur terenowych
• Archiwizacja dokumentacji kadrowo-płacowej

Wymagania:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy
• Znajomość przepisów dotyczących zatrudniania pracowników tymczasowych będzie atutem
• Dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel)
• Dobra organizacja czasu pracy
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność
• Dyspozycyjność
• Komunikatywność
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Koncentracja na realizowanych zadaniach oraz dokładność

Oferujemy:

• Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Umowę o pracę z adekwatnym wynagrodzeniem
• Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia
• Miłą atmosferę pracy
• Dopłaty do karty Multisport
• Prywatną opiekę medyczną
• Możliwość uczestnictwa w zajęciach językowych (j. angielski)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.