ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Grudziądz

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą (praca stała)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność rozliczania wynagrodzeń, czasu pracy, rozliczeń z ZUS
  • Dobra znajomość systemów kadrowych
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów

Zadania:

  • Samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy
  • Rozliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych i sporządzanie list płac
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS i US
  • Rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie PIT-11
  • Kompleksowa obsługa administracyjna pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych, nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy
  • Sporządzanie raportów, analiz i prognoz zakresu administracji kadrowo-płacowej
  • Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem grupowym pracowników
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i pozostałymi działami Spółki

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy