Specjalista ds. Kadr i Płac

Pekaes Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.
Pekaes Sp. z o.o. Pekaes Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Błonie

Główne obowiązki:

  • Naliczanie wynagrodzeń oraz przygotowywanie list płac,
  • Prowadzenie dokumentacji placowej i zasiłkowej,
  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym,
  • Sporządzanie deklaracji i sprawozdań ZUS, US,
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy,
  • Tworzenie dokumentów związanych z nawiązaniem i rozwiązaniem stosunku pracy, zmianą warunków zatrudnienia,
  • Kontrola ewidencji czasu pracy.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac,
  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń w dużej firmie (pow. 300 osób),
  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych,
  • Biegła znajomość obsługi programów kadrowo – płacowych, MS Office- Word, Excel,
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i chęć ciągłego samokształcenia się,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presja czasu,
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych).

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.