Specjalista ds. Kadr i Płac

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej i akt osobowych pracowników oraz ich bieżąca obsługa (zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy)
  • sporządzanie deklaracji i zestawień dla instytucji takich jak: ZUS, GUS, PFRON, US
  • kompleksowe prowadzenie wyliczeń wynagrodzeń pracowników

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
  • znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • znajomość rozliczania czasu pracy
  • sprawna oraz płynna praca na komputerze, w tym znajomość programów tj. pakiet MS Office,
  • odpowiedzialność, terminowość
  • skrupulatność i sumienność
  • umiejętność pracy w zespole, jak również dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do zajmowanego stanowiska
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia
  • pracę w pozytywnie nastawionym zespole
  • wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Jeśli spodobała Ci się  oferta i uważasz, że posiadasz odpowiednie kompetencje, by spróbować swoich sił na opisanym wyżej stanowisku, skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoje CV - wyślij je poprzez formularz dostępny na portalu!

Dziękujemy i do zobaczenia!

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA