SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

OTTO Work Force

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zrób karierę w OTTO Work Force!

Jeżeli opiszesz siebie jako osobę otwartą na zmiany, dokładną i posiadającą doświadczenie

w dziedzinie kadr i płac spiszesz się na stanowisku, które dla Ciebie przygotowaliśmy!

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest firmą doradczą działającą na rynku HR, świadczącą wysokiej jakości usługi z zakresu doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i outsourcingu.

STARSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie (Wrocław)

Zakres obowiązków:

• Sporządzanie dokumentów kadrowych i zaświadczeń o zarobkach,

• Samodzielne rozliczanie wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców,

• Przygotowywanie raportów dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych,

• Współpraca z urzędami i organami kontroli, w tym korespondencja z komornikami.

Oferujemy:

• Umowę o pracę,

• Stabilne zatrudnienie i realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w struk-turach firmy,

• Pracę pełną wyzwań w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

• Swobodny dress code,

• Benefity: kartę Multisport, dofinansowanie do Opieki Medycznej, team buildingi i wiele innych :),

• Pyszną kawę i owoce,

• Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób.

Wymagania:

• Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym,

• Min. 2 letnie doświadczenie w pracy w dziale kadrowo – płacowym,

• Znajomość przepisów: prawa pracy, w tym ewidencji czasu pracy, ubezpieczeń spo-łecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz aktualnych przypisów wy-konawczych,

• Doświadczenie w pracy z programem ERP ENOVA,

• Umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi,

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

• Terminowość i dokładność,

• Mile widziana znajomość ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.