Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2018.

Specjalista ds. kadr i płac

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

Regess Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
- prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy),
- naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,
- rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,
- tworzenie raportów oraz zestawień kadrowych i płacowych oraz dokumentacji na potrzeby instytucji zewnętrznych (ZUS, GUS, US, firmy audytujące).

Wymagania

Wymagania:
- min. 3 doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze administracji kadr i płac,
- bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz wiedzy z zakresu delegowania pracowników,
- znajomość programu Płatnik oraz pakietu MS Office,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na komunikację.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako generalny wykonawca... zajmuje znaczną pozycję zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Wieloletnie doświadczenie i tradycje budowlane, zdobyte na rynku belgijskim, francuskim, niemieckim i polskim, pozwalają nam obecnie konkurować z międzynarodowymi firmami pod względem jakości i terminowości usług w segmentach budownictwa ogólnego, przemysłowego, mieszkaniowego, prefabrykowanego oraz ekologicznego. W tym zakresie nasze działania skoncentrowane są na oferowaniu mieszkań w budynkach wielorodzinnych o wysokim standardzie wykonania.

Prężny rozwój oraz wyjście naprzeciw oczekiwaniom klienta skłoniły nas do wprowadzenia kompleksowej oferty systemów solarnych z naszym własnym certyfikatem SOLAR KEYMARK, oraz realizacji własnych projektów deweloperskich.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Finanse