Specjalista ds Kadr i Płac

Work Service S.A.

53-413 Wrocław, dolnośląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: 53-413 Wrocław

TWOJE ZADANIA:

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników oraz zleceniobiorców;
  • rozliczanie czasu pracy;naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych;
  • realizowanie spraw w kontaktach z urzędami (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS);
  • sporządzanie sprawozdań GUS;
  • realizowanie procedur wewnętrznych.

PROFIL KANDYDATA:

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników;
  • posiadasz wiedzę z zakresu naliczania wynagrodzeń, rozliczania czasu pracy;
  • na bieżąco monitorujesz przepisy prawa pracy;
  • efektywnie komunikujesz się z innymi, w jasny sposób prezentujesz argumenty i rekomendujesz praktyczne rozwiązania;
  • cechuje Cię analityczny umysł, dlatego potrafisz efektywnie pracować z dużą ilość różnorodnych informacji, danych, terminów;
  • skutecznie pracujesz pod presją czasu i w okresie natłoku zadań, ponieważ potrafisz wyznaczać priorytety i realizować wiele zadań w podobnych terminach;
  • potrafisz słuchać, obserwować i wyciągać wnioski;
  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Excel.
  • Doświadczenie w obsłudze kadrowej cudzoziemców będzie dodatkowym atutem.

CO OFERUJEMY?

  • stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość rozwoju w strukturach Grupy Kapitałowej;
  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole;
  • swobodną kulturę organizacyjną oraz komfortowe warunki pracy;
  • chillout room oraz dostęp do atrakcyjnej oferty benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.