Specjalista ds. kadr i płac

BRK Sp. z o.o.

53-411 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników, w tym dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy
  • naliczanie wynagrodzeń (nadgodziny, ekwiwalenty za niewykorzystany urlop, umowy cywilnoprawne)
  • zgłaszanie pracowników i zleceniobiorców do ZUS oraz sporządzanie deklaracji ZUS, US, GUS i PFRON
  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy
  • bieżący kontakt z klientem, również w j.angielskim

Oferujemy:

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pakiet dodatkowych benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
  • miłą atmosferę pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w zakresie kadr i płac
  • wykształcenie średnie bądź wyższe
  • doświadczenie w zakresie administrowania aktami osobowymi i naliczania wynagrodzeń
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik oraz systemów kadrowo-płacowych (mile widziany Gratyfikat, CDN OPTIMA)
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • dobra znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe BRK Sp. z o.o. to firma działająca od 1997 roku na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa