Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/08/2018.

Specjalista ds. kadr i płac

53-025 Wrocław, dolnośląskie

Initium Outsourcing Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

INITIUM Outsourcing Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

•samodzielne naliczanie płac i przygotowywanie list,
•sporządzanie deklaracji podatkowych oraz dokumentów zgłoszeniowych do ZUS,
•obsługa programu Płatnik,
•obsługa z zakresu PFRON,
•przygotowywanie raportów zbiorczych/zarządczych na potrzeby kontrahentów,
•sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy,
•prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i nieobecności pracowników,
•zakładanie i prowadzenie akt osobowych.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz z klauzulą: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.) prowadzonych przez rekrutującego któremu wysłałem swoją aplikację.

Wymagania

Wymagania

co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym naliczaniu płac i prowadzeniu kadr pracowników,
•bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
•doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne,
•dokładność i staranność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
•umiejętność praktycznego wykorzystania MS Office (szczególnie Excel),
•mile widziane: znajomość programu kadrowo-płacowego Symfonia.
relacji
-Umiejętność organizacji pracy własnej, obowiązkowość i terminowość w realizacji zadań
-Nastawienie na ciągłe podnoszenie kwalifikacji

INITIUM Outsourcing Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu ewidencji... rachunkowo-podatkowej, kadr i płac dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz doradztwie podatkowym i prawnym.

W obszarze prowadzenia ksiąg rachunkowych oferuje unikatowy produkt polegający na bieżącym nadzorze nad prowadzoną rachunkowością przez doradców podatkowych. Pozwala to zapewnić jej Kontrahentom ciągłe doradztwo podatkowe, które umożliwia podejmowania decyzji biznesowych ze świadomością ich konsekwencji podatkowych. Stanowi to unikalną formę optymalizacji podatkowej bieżącej działalności i pozwala wymiernie obniżyć ryzyko podatkowe Kontrahenta.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 4.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja