Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym. Zapewniamy pakiet szkoleń, kursy doszkalające oraz pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole.

Poszukujemy osoby do samodzielnego prowadzenia spraw kadrowo płacowych klientów biura rachunkowego.

Do obowiązków należało będzie m.in..:

- sporządzanie list płac oraz rachunków do umów cywilnoprawnych
- sporządzanie deklaracji ZUS
- sporządzanie wyliczeń zobowiązań publicznoprawnych
- przygotowywanie rocznych rozliczeń m.in. PIT-4R, PIT-8AR, PIT-11
- przygotowanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby kontroli zewnętrznych,
- prowadzenia teczek osobowych

Oczekujemy wykształcenia kierunkowego, znajomości przepisów branżowych, mile widziana znajomość programu Enova.

Oczekujemy zgłoszeń od osób samodzielnych i dokładnych

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- znajomość przepisów branżowych
- umiejętności: obsługa komputera - w tym pakietu MS-Office;
- chęć poszerzania wiedzy
- analityczne myślenie

Osoba aplikująca na stanowisko powinna cechować się samodzielnością, dokładnością, posiadać umiejętność wyszukiwania informacji. Od kandydatów oczekujemy zaangażowania oraz dużej chęci do pracy.

Oferujemy:
- możliwości awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie
- programy szkoleniowe, stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
- pracę w młodym, pełnym energii i zapału zespole

Prezentacja firmy

Biuro rachunkowe oferujące kompleksowe usługi księgowe, prawne oraz kadr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 3 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa