Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
• Prowadzenie akt osobowych pracowników, aktualizacja danych osobowych w systemie kadrowym
• Ewidencja i rozliczanie czasu pracy pracowników,
• Naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac,
• Prowadzenie ewidencji urlopów i rozliczanie wszystkich rodzajów nieobecności,
• Sporządzanie deklaracji ZUS (płatnik), GUS oraz deklaracji podatkowych,
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi - ZUS, GUS, US, PUP,
• Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na ww. stanowisku min. 2 lata,
• Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,
• Umiejętność dokonywania rozliczeń z ZUS (znajomość programu Płatnik), programu kadrowego WF-GANG (mile widziana),
• Znajomość procesu naliczania wynagrodzeń i rozliczania umów cywilnoprawnych,

Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie szczegółowego CV ze zdjęciem z dołączeniem klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)"

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

KOROPACK S.A. to firma produkcyjno-handlowa działająca w branży opakowan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja