Specjalista ds. Kadr i Płac

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel tworzą profesjonaliści z nieszablonowym podejściem do rekrutacji i pasją do nowych technologii ((numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, budowania wizerunku pracodawcy z wyboru, outsourcingu czy pracy tymczasowej.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Obowiązki:

Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, zaświadczenia, aneksy, porozumienia, grafiki czasu pracy itp.);
Ewidencja czasu pracy, urlopów pracowniczych, zwolnień lekarskich;
Naliczanie listy płac zgodnie z przepisami prawa i kontrola wyników ich naliczania;
Współpraca z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON;
Przygotowywanie raportów kadrowo płacowych (rotacja, stan wykorzystania urlopów itd.);
Administracja i wsparcie procesów płacowych (outsourcing) dla Klientów;
Kontakt z Klientami firmy;
Bieżące wspieranie zespołu konsultantów w zadaniach związanych z obsługą pracowników;
Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
Monitorowanie szkoleń BHP i badań medycyny pracy;
Przygotowanie rozliczeń podatkowych PIT.

Wymagania:

Min. 2 lata na stanowisku związanym z obsługą kadrowo- płacową;
Znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych;
Umiejętność naliczania wynagrodzeń, prowadzenia dokumentacji kadrowej;
Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym zarówno w mowie, jak i piśmie;
Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji;
Umiejętność analitycznego myślenia;
Orientacja na klienta;
Doświadczenie w agencji pracy lub w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Praca od poniedziałku do piątku;
Prywatna opieka medyczna;
Możliwość rozwoju oraz podwyższania kwalifikacji zawodowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.