Specjalista ds. kadr i płac

ManpowerGroup Sp. z o.o.

02-014 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Numer ref. SKP/037/PSE
Warszawa

Kluczowe zadania na stanowisku:

Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji płacowej
Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
Prowadzenie płacowej bazy danych osób zatrudnionych oraz bieżąca ich aktualizacja
Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS
Obsługa systemu kadrowo - płacowego oraz programu Płatnik
Przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień płacowych
Współpracowanie z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe
Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale kadr i płac
Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
Znajomość programów kadrowo - płacowych, programu Płatnik

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Konkurencyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet benefitów
Szkolenia poszerzające wiedzę i umiejętności (np. szkolenia językowe)
Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials