Specjalista ds. Kadr i płac z doświadczeniem w rozliczaniu pracowników tymczasowych

Grupa Most Wanted! Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy pracowników z doświadczeniem w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników tymczasowych, pracowników outsourcowanych i zleceniobiorców.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy i aplikacji, ponieważ oferujemy konkurencyjne warunki zatrudnienia!

Twoje obszary odpowiedzialności:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców;
  • Rozliczanie czasu pracy;
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS;
  • Rozliczenie podatku;
  • Kontakt instytucjami zewnętrznymi: ZUS, Urząd Skarbowy;
  • Raportowanie;
  • Realizacja zadań zgodnie z wewnętrznymi regulacjami;

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się spółce o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Bardzo atrakcyjne, konkurencyjne wynagrodzenie - doceniamy osoby z doświadczeniem :)
  • Dostęp do oferty benefitów;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego - udział w konferencjach szkoleniach, których jesteśmy organizatorem m.in. Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach;
  • Możliwość pracy w otwartym i zgranym zespole;
  • Profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu;
  • Możliwość kreowania miejsca pracy;
  • Opiekę medyczną;
  • Dodatkowe bonusy;
  • Owocowe wtorki;
  • Atrakcyjna lokalizacja biura z łatwym dojazdem metrem, tramwajem, autobusem;

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej pracowników, pracowników tymczasowych oraz zleceniobiorców;
  • Doświadczenie w obsłudze kadrowej cudzoziemców będzie dodatkowym atutem;
  • Wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń, rozliczania czasu pracy;
  • Wiedza o zmianach wprowadzanych do prawa pracy;
  • Umiejętność pracy z dużą ilość różnorodnych informacji, danych, terminów;
  • Staranność i skrupulatność w realizacji obowiązków administracyjnych;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w okresie natłoku zadań oraz zdolność do wyznaczania priorytetów i realizowania wielu zadań w podobnych terminach;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja