Specjalista ds. kadr i płac - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, Szczecin , wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista ds. kadr i płacMiejsce pracy: Poznań, Szczecin

Zadania:

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników oraz wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych
  • administrowanie dokumentacją personalną
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeń z ZUS, GUS i PFRON
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • rozliczanie czasu pracy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom B1/B2)
  • wykształcenie wyższe (kierunkowe)
  • doświadczenie w dziale kadr i płac
  • dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik, mile widziana znajomość Navision

Oferujemy:

  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w środowisku międzynarodowym
  • perspektywę dalszego rozwoju
  • pakiet indywidualnych świadczeń medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.