Specjalista ds. Kadr i Płac - rekrutacja online

HRK S.A.

Mikołów, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: Mikołów

Zadania:

  • Samodzielne naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Samodzielne naliczanie świadczeń pracowniczych (zasiłków, urlopów, świadczeń z ZFŚS, PPK)
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Prowadzenie zestawień dotyczących stanu zatrudnienia, badań lekarskich, szkoleń BHP
  • Przygotowania raportów kadrowo-płacowych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PPK, PFRON i PIT
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich
  • Sporządzanie planów urlopowych
  • Współpraca z BHP i pozostałymi działami

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, a także obowiązujących przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
  • Znajomość programu Płatnik oraz programu klasy ERP – kadry i płace
  • Zdolności analityczne
  • Rzetelność, sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do ciągłej nauki

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz liczne świadczenia z ZFŚS
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Ciekawe wyzwania i możliwość samorealizacji
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.