Specjalista ds. kadr i płac / HR

PowerChina

Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Sporządzanie umów o pracę, umów o pracę tymczasową, umów cywilno-prawnych oraz wszystkich niezbędnych załączników,
- Naliczanie wynagrodzeń pracowników stałych i tymczasowych,
- Rozliczanie ewidencji czasu pracy, delegacji i kilometrówek,
- Sporządzanie deklaracji ZUS i korekt,
- Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
- Zgłaszanie do ubezpieczeń i wyrejestrowywanie,
- Sporządzanie rozliczeń rocznych,
- Współpraca bieżąca z ZUS, Urząd Skarbowy, PIP, PFRON

Wymagania

Wymagania:

- Znajomość prawa pracy i przepisów dotyczących systemu ubezpieczeń społecznych
- Znajomość programów do obsługi kadrowo-płacowej
- minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
min. 24 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja